لیگ برتر مردان؛ نتایج کامل هفته بیستوسوم/ صعود هفت تیم قطعی شد
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۹۹۷۵۸۶
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما هفته بیستوسوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه ۱۲ بهمن) با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد، تهران، اردکان و سیرجان پیگیری شد.
تیمهای مس رفسنجان، شهرداری گنبد، نیان الکترونیک خراسان، فولاد سیرجان ایرانیان، پاس گرگان، شهداب یزد و راهیاب ملل مریوان در بازیهای این هفته مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در پایان دیدارهای هفته بیستوسوم لیگ برتر مردان صعود تیمهای هورسان رامسر، نیان الکترونیک خراسان، پاس گرگان و فولاد سیرجان ایرانیان به مرحله پلیآف قطعی شد.
پیشتر نیز صعود تیمهای لبنیات هراز آمل، شهداب یزد و پیکان تهران قطعی شده بود تا در مجموع هفت تیم حضورشان در مرحله یک چهارم نهایی قطعی شود و پنج تیم نیز برای یک سهمیه پلیآف امید داشته باشند.
برای کسب یک سهمیه باقی مانده تیمهای ایفاسرام اردکان و گیتیپسند اصفهان با ۱۰ برد شانس زیادی دارند، اما شهرداری گنبد، شهرداری ارومیه و راهیاب ملل مریوان نیز با ۹ برد و حتی مس رفسنجان با هفت برد برای صعود امید دارند.
نتایج کامل دیدارهای هفته بیستوسوم مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان به قرار زیر است:
گیتیپسند اصفهان یک – مس رفسنجان ۳ (۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵)
شهرداری گنبد ۳ – سایپا تهران ۲ (۲۰ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵، ۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۶)
پیکان تهران یک – نیان الکترونیک خراسان ۳ (۲۵ بر ۱۷، ۲۳ بر ۲۵، ۲۴ بر ۲۶ و ۲۱ بر ۲۵)
ایفاسرام اردکان یک – راهیاب ملل مریوان ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۴ بر ۲۵)
فولاد سیرجان ایرانیان ۳ – هورسان رامسر یک (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۳)
پاس گرگان ۳ – لبنیات هراز آمل یک (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۵)
شهرداری ارومیه صفر – شهداب یزد ۳ (۱۶ بر ۲۵، ۱۷ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)
جدول لیگ برتر مردان در پایان هفته بیستوسوم مرحله مقدماتی بدین شکل است:
شهداب یزد ۱۸ برد و ۵۰ امتیاز
لبنیات هراز آمل ۱۷ برد و ۴۹ امتیاز
پیکان تهران ۱۵ برد و ۴۷ امتیاز
هورسان رامسر ۱۴ برد و ۴۱ امتیاز
نیان الکترونیک خراسان ۱۳ برد و ۴۱ امتیاز
پاس گرگان ۱۳ برد و ۴۰ امتیاز
فولاد سیرجان ایرانیان ۱۳ برد و ۴۰ امتیاز
ایفاسرام اردکان ۱۰ برد و ۳۲ امتیاز
گیتیپسند اصفهان ۱۰ برد و ۲۹ امتیاز
شهرداری گنبد ۹ برد و ۲۵ امتیاز
شهرداری ارومیه ۹ برد و ۲۵ امتیاز
راهیاب ملل مریوان ۹ برد و ۲۴ امتیاز
مس رفسنجان ۷ برد و ۲۳ امتیاز
سایپا تهران ۴ برد و ۱۷ امتیاز
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
کلیدواژه: الکترونیک خراسان سیرجان ایرانیان یاب ملل مریوان لیگ برتر مردان هفته بیست وسوم شهرداری گنبد شهداب یزد ۲۵ بر ۲۰ ۲۰ بر ۲۵
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.iribnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری صدا و سیما» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۹۹۷۵۸۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
روز صعود از لیگ یک به لیگ برتر: 16 خرداد
به گزارش "ورزش سه"، برنامه مسابقات هفتههای سی و یکم تا سی و چهارم و یک دیدار معوقه از هفته بیست و هشتم لیگ یک در فصل 03-1402 اعلام شد.
با توجه به لزوم برگزاری همزمان دو هفته پایانی مسابقات لیگ یک هیئتهای فوتبال و باشگاهها، میزبان باید تمهیدات لازم را در این خصوص در نظر بگیرند.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته سی و یکم:
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت
دریا کاسپین بابل- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهدا
فجر شهید سپاسی شیراز - مس شهر بابک- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت
داماشیان گیلان - مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت
سایپا تهران - شهر راز شیراز- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری آستارا - آریو اسلامشهر- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا
خوشه طلایی ساوه - پارس جنوبی جم- ساعت ۱۸- ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
نفت و گاز گچساران - نفت مسجد سلیمان - ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهدای نفت گچساران
شاهین بندرعامری- خیبر خرم آباد ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت
مس کرمان - چادرملو اردکان- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
معوقه از هفته بیست و هشتم
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت
آبی پوشان جنوب-فجر شهید سپاسی شیراز ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
هفته سی و دوم
پنجشنبه ۳ خرداد
مس شهر بابک- شهرداری آستارا- ساعت ۱۸- ورزشگاه شهید سلیمانی
مس سونگون ورزقان - خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۸- ورزشگاه یادگار امام
شهر راز شیراز- دریا کاسپین بابل- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه حافظیه
آریو اسلامشهر- شاهین بندر عامری- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه امام خمینی
داماشیان گیلان - نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۸:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی
شنبه ۵ خرداد:
پارس جنوبی جم - مس کرمان- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه تختی
آبی پوشان جنوب- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نفت مسجد سلیمان - سایپا تهران - ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی
چادرملو اردکان- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری
هفته سی و سوم
پنجشنبه ۱۰ خرداد
مس کرمان- نفت مسجد سلیمان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
دریا کاسپین بابل- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهدا سیمرغ
شاهین بندرعامری- چادرملو اردکان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
خوشه طلایی ساوه- داماشیان گیلان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
آبی پوشان جنوب- مس شهر بابک- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
فجر شهید سپاسی شیراز- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری آستارا- شهر راز شیراز- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه وحدت آستارا
خیبر خرم آباد- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
سایپا تهران- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
هفته سی و چهارم
چهارشنبه ۱۶ خرداد
داماشیان گیلان- سایپا تهران- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت
مس شهر بابک- شاهین بندرعامری- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک
پارس جنوبی جم- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی جم
چادرملو اردکان- دریا کاسپین بابل- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
نفت مسجد سلیمان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
شهر راز شیراز- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
مس سونگون ورزقان- مس کرمان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز
نفت و گاز گچساران- شهرداری آستارا - ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهدای نفت گچساران
آریو اسلامشهر- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر